Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

AQUASTILL markası; uzun yıllardan bu yana su arıtma sektöründe satış ve satış sonrası destek veren öncü firmaların bir araya gelerek oluşturduğu bir markadır.  

AQUASTILL güvenilir, hızlı çözümler üreten, güçlü teknik servis ağı ile hizmet vermektedir. Her biri konusunda uzman teknik servis ekibimiz satış öncesi olduğu gibi satış sonrası işlemlerde de önce kalite mantığı ile hareket etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini her zaman göz önünde bulundurmaktadır.

İçme suyu ihtiyacını karşılamanın en akıllıca ve sağlıklı yolu, suyu kullanma noktasında profesyonel bir sistemle üretmek ve taze iken tüketmektir.

Çözüm Ortağınız
  • Ev ve ofisler için tezgah altı su arıtma sistemleri
  • Endüstriyel su arıtma çözümleri
  • Satış sonrası teknik servis hizmeti
  • Filtre değişimi takip ve hatırlatma sistemi

Her hangi bir AQUASTILL ürününe sahip olduğunuzda, hızlı çözümler üreten, güçlü teknik servis ağı ile oluşabilecek arızalara en kısa sürede müdahale edilir. Filtre değişim zamanı gelen müşterilerimize düzenli olarak hatırlatma yapılarak oluşturulan randevu neticesinde kaliteli su tüketimine devam etmeleri sağlanır.

Ekibimiz hizmetinizde

Su ve su arıtma sistemleri hakkında aklınıza takılan soruları yanıtlamak ve sizleri daha detaylı bilgilendirmek üzere iletişim sayfamızda yer alan size en yakın şubelerimizde hazır ekiplerimiz beklemektedir.

Whatsapp
AQUASTILL
AQUASTILL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?